Dodany: 2018-01-31 15:19:09
 

W przypadku złamania praw autorskich

Zdarza Ci się udostępnić czyjś ciekawy post w mediach społecznościowych bez podpisywania go? W dzisiejszych czasach takie zachowanie jest często akceptowane i nie budzi sprzeciwu ze strony innych użytkowników. Jednak autor tekstu może słusznie poczuć się niekomfortowo.

Pokrzywdzony artysta ma prawo do podjęcia kroków prawnych zmierzających do pociągnięcia oskarżonego do odpowiedzialności. Za plagiat grożą różne kary od grzywny rekompensującej straty finansowe wynikające z kradzieży dzieła, po karę pozbawienia wolności. W dochodzeniu swoich praw autorowi może pomóc adwokat gorzów, który profesjonalnie będzie reprezentował jego interesy przed sądem, a czasami jest szansa na podpisanie ugody między stronami postępowania.

Pełnomocnik ma za zadanie udowodnienie podobieństwa jednego tekstu do drugiego, co czasami wcale nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Musimy zatrudnić naprawdę dobrego adwokat Gorzów, dzięki czemu będziemy mieć większe szanse na odzyskanie swojej wartości intelektualnej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W przypadku złamania praw autorskich
Nick: