Dodany: 2018-02-12 14:39:06
 

Łamanie praw autorskich

Jeśli publikujemy własne treści w internecie musimy liczyć się z tym, że ktoś może je sobie przywłaszczyć i przedstawiać jako swoją własność. Co zrobić w takim przypadku? Jeśli nie da się tej sprawy rozwiązać polubownie i druga strona pozostaje obojętne na nasze próby rozwiązania konfliktu, to powinniśmy udać się po pomoc do kancelaria prawna katowice.

Tam odpowiedni specjalista udzieli nam fachowych rad, jakie działania powinniśmy podjąć, aby ukarać osobę, która świadomie przywłaszczyła sobie nasza własność intelektualną. Niestety sprawy w sądzie mogą ciągnąć się miesiącami i być dość kosztowne. Jednak jeśli będziemy mieć dobrego pełnomocnika, to pomoże nam rozwiązać taki konflikt dość szybko, zbierając odpowiednie dowody świadczące o naszym autorstwie danego dzieła oraz o bezpodstawnym udostępnieniu go przez drugą stronę.

Możemy również żądać zadośćuczynienia od pozwanego, dzięki kancelaria prawna Katowice ustalimy kwotę, która będzie akceptowalna dla sądu i adekwatna do poniesionych przez nas szkód. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Łamanie praw autorskich
Nick: