Dodany: 2018-01-31 15:22:27
 

W razie mobbingu

Masz dość swojej pracy? Ciągle słyszysz od przełożonego, że beznadziejnie wykonujesz obowiązki i jesteś do niczego? Takie traktowanie, to mobbing i jest surowo karane. Jednak wielu pracowników nie zdaje sobie z tego sprawy i aby nie stracić pracy zgadzają się na złe traktowanie.

Szef nie ma prawa na nas krzyczeć czy ubliżać nam, powinien w każdej sytuacji zachować pełen profesjonalizm. Jeśli sobie z tym nie radzi i nas prześladuje musimy szybko reagować, nie można zgadzać się na złe traktowanie tylko po to, aby nie stracić pracy. W momencie, kiedy chcemy udowodnić przełożonemu jego winę powinniśmy udać się do adwokat gorzów, który najlepiej doradzi nam jakie kroki prawne podjąć, aby doprowadzić do ukarania szefa za niewłaściwe zachowanie.

Takie sprawy sądowe są niezwykle trudne, ponieważ trzeba przedstawić konkretne dowody świadczące o mobbingu, a w większości wypadków współpracownicy nie chcą składać zeznań obciążających pracodawcę, ponieważ boją się utraty zatrudnienia. Dlatego musimy skorzystać z usług adwokat Gorzów, który znajdzie dowody i przedstawi je w taki sposób, aby działały na naszą korzyść..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W razie mobbingu
Nick: