Dodany: 2018-01-31 15:51:06
 

W razie odwołanego lotu

Z pewnością nikt z nas nie lubi się spóźniać, jednak są sytuacje, w których nie mamy zbyt wielkiego wpływu na harmonogram naszego dnia. Najbardziej frustrującą może być odwołany lot, który spowoduje, że nie dotrzemy do kraju na czas.

W takim przypadku możemy się ubiegać o zwrot kosztów, jednak jeśli w wyniku nie dotarcia na miejsce ważnego spotkania stracimy pracę, albo szansę na podpisanie istotnego i dochodowego kontraktu możemy pozwać przewoźnika o wypłatę odszkodowania, które pokryje poniesione przez nas straty finansowe. Jednak musimy pamiętać, że takie sprawy mogą toczyć się latami i wymagają zatrudnienia profesjonalnego adwokat szczecin odszkodowania, który udowodni, że faktycznie w wyniku odwołania lotu straciliśmy pieniądze.

Oprócz stresu związanego z czekającymi na nas obowiązkami w kraju musimy zmierzyć się również z załatwieniem noclegu i wyżywienia podczas dni, kiedy nie możemy odlecieć. To wszystko również możemy przedstawić przed sądem jako szkody, które ponieśliśmy z winy przewoźnika. Sprawami formalnymi, wnioskami i dokumentami zajmie się w naszym imieniu pełnomocnik, czyli adwokat Szczecin odszkodowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W razie odwołanego lotu
Nick: