Dodany: 2018-01-31 15:48:22
 

Zalanie mieszkania

Sąsiedzi zalali Twoje mieszkanie w wyniku czego poniosłeś straty finansowe? Warto wtedy ubiegać się o wypłatę pieniędzy należących się nam z tytułu ubezpieczenia. Jednak często zdarza się, że firma specjalnie obniża wartość poniesionych przez nas szkód, aby tylko częściowo lub wcale nie płacić należności.

Dlatego dobrze jest zatrudnić adwokat szczecin odszkodowania , który profesjonalnie zadba o nasze interesy. Zazwyczaj kancelarie mają swoich rzeczoznawców, z którymi współpracują i to właśnie ich opinie przedstawiają przed sądem jako dowód w sprawie. Ocena takiego specjalisty jest traktowana na równi z fachowcem zatrudnionym przez firmę ubezpieczeniową i dopiero sąd rozstrzyga, do której opinii się przychyla bardziej.

Sami nie bylibyśmy w stanie udowodnić, że ubezpieczyciel celowo zaniża koszty uszkodzeń, potrzebujemy specjalistów, takich jak adwokat Szczecin odszkodowania, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie wygrać naszą sprawę. Nie musimy także martwić się o koszty ich usług, ponieważ zazwyczaj ich wynagrodzenie jest naliczane dopiero po wygranej sprawie jako procent od uzyskanej kwoty odszkodowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zalanie mieszkania
Nick: