Dodany: 2018-02-12 14:13:16
 

W przypadku rozwodu

W dzisiejszych czasach coraz mniej ludzi decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego, a jeśli już para stanie przed ołtarzem, to w dużej części przypadków małżeństwo kończy się zupełnym fiaskiem. Jeśli młodzi ludzie byli przezorni i przed ślubem, dzięki pomocy radca prawny katowice zawarli intercyzę, to problem podziału majątku mają zazwyczaj z głowy.

Jednak sprawa zdecydowanie komplikuje się w przypadku, kiedy małżonkowie nie podpisali takiego dokumentu. Wtedy wszystko to co posiadają muszą sprawiedliwie podzielić między siebie. Takie sprawy są niezwykle trudne, ponieważ oprócz chłodnych faktów w grę wchodzą jeszcze emocje, czasami bardzo negatywne. Zdrada czy trwający od dłuższego czasu konflikt nie powinny wpływać na formalności. Wtedy najlepszym rozwiązaniem na jakie mogą zdecydować się obie strony sporu jest zatrudnienie radca prawny Katowice.

Dzięki czemu przed sądem zostaną przedstawione tylko kalkulacje i nikt nie będzie wnikał w prywatne sprawy byłych małżonków. To pomoże uniknąć angażowania sądu w Wasze prywatne sprawy i ułatwi Wam pogodzenie się z nową sytuacją oraz sprawiedliwy podział dóbr..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W przypadku rozwodu
Nick: