Dodany: 2018-02-02 11:06:19
 

Wsparcie prawnika przy rozwodzie

Z pewnością gdy nadchodzi moment w którym małżonkowie postanawiają się rozstać towarzyszą mu silne emocje. Zwłaszcza, jeśli taka decyzja zapada w dramatycznych okolicznościach.

Często podłożem rozwodu są oszustwa, zdrady, a nie rzadko przemoc i nałogi. W takich sytuacjach sprawa zazwyczaj znajduje finał w sądzie, który ma za zadanie orzeczenie o winie jednego z małżonków. Niezależnie, czy bierzemy udział w sprawie jako pozywający, czy pozwani z pewnością niezbędna będzie nam opieka dobrego prawnika. Adwokat rozwód Szczecin pomoże zgromadzić niezbędne dowody i podpowie jakie decyzje najlepiej w danej sytuacji podjąć. Będzie także brał udział w przesłuchiwaniu świadków. Jednym z jego zadań będzie także reprezentowanie nas przed sądem. Adwokat rozwód Szczecin jest osobą, od której zależy, czy orzeczenie sądu będzie dla nas korzystne.

Sprawa na ogół toczy się o wysokie stawki, jakimi jest prawo do opieki nad dziećmi, podział majątku, czy ustalenie obowiązku alimentacyjnego jednej ze stron..Dodaj nowy komentarz do artykułu Wsparcie prawnika przy rozwodzie
Nick: