Dodany: 2018-01-31 15:31:18
 

W przypadku rozwodu

Wiele osób przed zawarciem związku małżeńskiego rozważa podpisanie intercyzy, która zapewnia, że w razie rozstania małżonków, majątek z którym wchodziło każde z nich będzie nadal należał do właściciela i nie zostanie rozdzielony, jak dzieje się w przypadku wspólnoty majątkowej.

Jednak stan zakochania oraz euforia wynikająca z wkroczenia na nową ścieżkę życia mogą przyćmić istotne znaczenie spraw formalnych. Życie pisze własne scenariusze i coraz więcej małżeństw rozpada się nawet po pół roku od ślubu. Małżonkowie często staczają prawdziwe batalie w sądzie, aby nie utracić swojej części majątku. Jeśli jesteśmy jedną ze stron postępowania powinniśmy zatrudnić adwokat gorzów, który pomoże nam w walce o dobra, które się nam należą. Często w grę wchodzą niezwykle ważne dla małżonków rzeczy jak na przykład dom rodzinny jednej z osób. Ciężko pogodzić się z faktem, ze możemy go stracić w całości lub połowie w wyniku nieudanego małżeństwa.

Dlatego jeśli mamy naprawdę wartościowe dobra i istnieje duże prawdopodobieństwo, ze będziemy musieli się niemi podzielić z byłym współmałżonkiem, może nam pomóc jedynie profesjonalny adwokat Gorzów, który posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach związanych z rozwodami i podziałem majątku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W przypadku rozwodu
Nick: