Dodany: 2018-01-31 15:53:08
 

Odszkodowanie dla weterynarza

Praca lekarza weterynarii wydaje się być niezwykle przyjemnym zajęciem. Jednak w rzeczywistości, to niezwykle trudny zawód, w którym grożą niebezpieczeństwa. Wiele zwierząt, które w normalnych warunkach są spokojnie i nigdy nie ugryzły człowieka, w gabinecie zmienia się nie do poznania.

Agresja wynika ze stresu i znalezienia się w nowej sytuacji, w której zwierzak nie jest w stanie się odnaleźć. Dlatego lekarz weterynarii jest narażony na pogryzienia, nierzadko dotkliwe i prowadzące do poważnych uszczerbków na zdrowiu. Każdy kto wykonuje ten zawód zdaje sobie z tego sprawę i wykupuje specjalne ubezpieczenie. Jednak zdarzają się firmy, które mimo zawartej umowy nie chcą wypłacić pieniędzy. Wtedy musimy skorzystać z pomocy adwokat szczecin odszkodowania.

Pogryzienie przez psa czy kota może doprowadzić do uszkodzenia mięśni i nerwów, a co za tym idzie do utraty sprawności w dłoni. Taka sytuacja jest prawdziwą tragedią, ponieważ ręce są dla lekarza głównym narzędziem pracy. Od profesjonalnych działań adwokat Szczecin odszkodowania nierzadko zależy przyszłość weterynarza, który potrzebuje pieniędzy między innymi na rehabilitacje i leki.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odszkodowanie dla weterynarza
Nick: