Dodany: 2018-02-12 14:33:55
 

W razie wypadku

Jeśli zdarzył się wypadek w wyniku, którego poważnie ucierpiałeś i jesteś w tej chwili niezdolny do wykonywania pracy, to możesz ubiegać się o rentę wyrównawczą. Jeśli bliska nam osoba zmarła w wypadku i miała wykupione ubezpieczenie, to powinniśmy zawalczyć o pieniądze, które mogłyby pokryć koszty pogrzebu i budowy nagrobka, które nie należą do najmniejszych.

Może również przydarzyć się sytuacja, że w wyniku wypadku komunikacyjnego doznamy poważnego uszczerbku na zdrowiu i nie będzie stać nas na drogie leki oraz rehabilitację. We wszystkich opisanych przypadkach możemy ubiegać się o wypłatę odszkodowania, które zrekompensuje nam poniesione straty. Lecz w dzisiejszych czasach firmy ubezpieczeniowe niechętnie wypłacają należne nam pieniądze i albo zaniżają wypłacane kwoty, albo starają się całkowicie uniknąć oddania odszkodowania. Musimy wtedy zacząć działać i najlepiej mieć wsparcie ze strony kancelaria prawna katowice.

Tylko profesjonaliści będą w stanie tak reprezentować nasze interesy, aby ubezpieczyciel skapitulował i wypłacił nam należną kwotą. Dzięki pomocy kancelaria prawna Katowice możemy również liczyć na szybszą odpowiedź ze strony firm ubezpieczeniowej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W razie wypadku
Nick: