Dodany: 2018-01-31 15:28:29
 

Wizyta w sądzie

Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej jasno mówi, że oskarżony ma prawo do obrony na każdym etapie postępowania. Ponadto istnieje zasada domniemania niewinności, czyli póki prokurator nie udowodni nam naszej winy i póki sędzia nie skaże nas prawomocnym wyrokiem, w oczach prawa jesteśmy niewinni.

To oskarżyciel musi się natrudzić, aby znaleźć odpowiednie dowody świadczące o naszej niezaprzeczalnej winie. Zadaniem zatrudnionego przez nas adwokat gorzów będzie obalenie przedstawionych dowodów i znalezienie takich, które potwierdzą naszą niewinność. W naszym społeczeństwie nadal pokutuje przeświadczenie, że jeśli wynajmiemy obrońcę, to tylko utwierdzimy sąd w przekonaniu, że mamy coś na sumieniu.

Jest to błędne myślenie, ponieważ w dzisiejszych czasach zdarza się dużo pomyłek ze strony wymiaru sprawiedliwości i gdyby ludzie nie wynajmowali adwokat Gorzów, to więzienia byłyby pełne osób skazanych za czyny, których się nie dopuściły. Więc nie zwlekajmy tylko jak najszybciej skontaktujmy się z najlepszym specjalistą w mieście, który ustali naszą linię obrony..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wizyta w sądzie
Nick: