Dodany: 2018-02-12 14:32:29
 

Profesjonalne porady

Popularne w dzisiejszych czasach start-up'y są dużym przedsięwzięciem dla osób je zakładających, szczególnie pod względem prawnym. Często ich założenie jest powiązane z otrzymaniem funduszy unijnych, z których należy się w określonym terminie prawidłowo rozliczyć. W tej kwestii oraz wielu innych aspektach formalnych może nam pomóc kancelaria prawna katowice, która zajmuje się obsługą takich przedsięwzięć.

Dzięki profesjonalnemu podejściu unikniemy błędów, które mogłyby skutkować na przykład zawieszeniem działania firmy z powodu niedopełnienia formalności. Kancelaria prawna Katowice może nam także pomóc w skonstruowaniu odpowiednich umów, które chcemy zawrzeć z pracownikami, opracowaniu statutów i regulaminów, które będą regulować działalność naszej firmy.

Innymi ważnymi aspektami są również analiza wkładów do spółki oraz zawieranie umów związanych z wynajmem lokali, w których będzie funkcjonował nasz start-up. Nad wszystkimi tymi istotnymi kwestiami będzie czuwała kancelaria prawna Katowice, która zadba o nasze interesy na najwyższym poziomie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Profesjonalne porady
Nick: