Dodany: 2018-02-12 14:18:46
 

W razie wypadku

W zimie często zdarzają się nam przykre wypadki w postaci złamanej nogi czy ręki na oblodzonym chodniku. Oczywiście mamy prawo domagać się odszkodowania za wyrządzoną nas krzywdę od właściciela chodnika, który nie został odpowiednio przygotowany.

Tutaj mogą pojawić się niespodziewane problemy w postaci ustalenia, do kogo właściwie należy dany teren. Są chodniki, które należą do miasta i to ono jest odpowiedzialne za ich przygotowanie na zimowe warunki, ale mamy tez do czynienia z prawem, które do odśnieżania zobowiązuje właściciela posesji przylegającej do chodnika. Jeśli chcemy otrzymać zadośćuczynienie, a nie jesteśmy nawet w stanie ustalić tak podstawowych informacji, to powinniśmy udać się do radca prawny katowice, który nie tylko uzyska potrzebne dane, ale również pokieruje naszą sprawą, aby pociągnąć winnych do odpowiedzialności.

Może się również zdarzyć, że firma ubezpieczeniowa niechętnie będzie podchodzić do kwestii wypłacenia nam naszych należności. W takim wypadku również możemy udać się do radca prawny Katowice po pomoc prawną. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu W razie wypadku
Nick: