Dodany: 2018-01-31 15:52:12
 

Ciężki uszczerbek na zdrowiu

Co zrobić, kiedy w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznaliśmy uszczerbku na zdrowiu? Najczęściej taka sytuacja ma miejsce, kiedy złamiemy rękę lub nogę przewracając się w zimie na nieodśnieżonym chodniku. Najpierw musimy ustalić od kogo powinniśmy domagać się zadośćuczynienia, ponieważ zależy od tego do kogo należy fragment chodnika, na którym się wywróciliśmy.

Może to być miasto lub prywatny właściciel. W przepisach prawa jest jasno ustalone, że teren przed prywatną posesją powinna odśnieżać osoba, do której należy dany teren. Jeśli ustalimy już kogo powinniśmy obarczyć winą za nasz nieszczęśliwy wypadek, możemy rozważyć zatrudnienie adwokat szczecin odszkodowania. Jeśli druga strona nie zgodzi się na nasze warunki i nie będzie chciała podpisać ugody i wypłacić nam pieniędzy pokrywających straty finansowe jakie ponieśliśmy na przykład kupując drogie leki czy wydając spore sumy na rehabilitację, powinniśmy skierować sprawę na drogę sądową.

Wtedy nasz adwokat Szczecin odszkodowania będzie starał się udowodnić winę oskarżonego i przekonać sąd, że kwota którą chcemy uzyskać jest adekwatna do poniesionych przez nas kosztów. Często zdarza się, że sąd przyjmuje argumentacje pokrzywdzonego, jednak nie zasądza odszkodowania w oczekiwanej sumie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ciężki uszczerbek na zdrowiu
Nick: