Dodany: 2018-01-31 15:58:15
 

W przypadku pożaru

Pożar domu, to tragedia dla całej rodziny. W kilka sekund można stracić dorobek całego życia i możemy mówić o ogromnym szczęściu, jeśli żadnemu z naszych bliskich nie stała się krzywda. Kiedy minie pierwszy szok związany z nieprzyjemnymi wydarzeniami właściciel domu powinien natychmiast wezwać przedstawiciela firmy ubezpieczeniowej, który wraz z rzeczoznawcą oceni poniesione straty.

Nierzadko zdarza się, że ubezpieczyciel niechętnie zgadza się na wypłatę całości pieniędzy i chce obniżyć kwotę, którą powinniśmy otrzymać. Wtedy najlepiej udać się do adwokat szczecin odszkodowania, który profesjonalnie zajmie się reprezentowaniem nas w spotkaniach z ubezpieczycielem, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, to również na sali rozpraw.

Jednak często już samo zaangażowanie adwokat Szczecin odszkodowania w naszą sprawę może skutecznie zadziałać na ociągającą się z wypłatą firmę ubezpieczeniową. Wtedy wystarczy, że podpisze z nami ugodę i unikamy długotrwałej batalii sądowej, która tylko niepotrzebnie zabrałaby nasz czas i pieniądze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W przypadku pożaru
Nick: